Okulary dla dzieci

W naszym salonie optycznym w Starogardzie Gdańskim zamówisz profesjonalne okulary dla dzieci. Troska o wzrok najmłodszych jest niezwykle ważną kwestią. Pomyśleliśmy o Waszych pociechach i stworzyliśmy ofertę oprawek dla starszych i młodszych dzieci. 

Dobór okularów dla dzieci w przyjaznej atmosferze 

Do badań używamy bezdotykowego pediatrycznego autorefraktometru Plusoptix, który pozwala na bardzo dokładne pomiary wzroku młodszym pacjentom. To urządzenie stosowane w diagnostyce dzieci od 3. miesiąca życia.

Tworzymy miłą i przyjazną atmosferę podczas badań. Zależy nam, by dzieci czuły się komfortowo i staramy się oszczędzić im niepotrzebnego stresu. Dobierając okulary korekcyjne dla dzieci u nas, masz gwarancję rzetelnie wykonanych pomiarów oraz dostosowania ich do indywidualnych potrzeb dziecka.

Profesjonalny salon optyczny – Starogard Gdański

W naszym salonie optycznym w Starogardzie Gdańskim Twoje dziecko znajdzie się pod opieką wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów. Dobór właściwych okularów umożliwia wygodne funkcjonowanie na co dzień. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku dzieci, które są w ciągłym ruchu i dopiero poznają świat. 

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu, jeśli potrzebny Ci dobry optyk ze Starogardu Gdańskiego. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać również okulary progresywne oraz soczewki kontaktowe. Wyróżnia nas indywidualne podejście do pacjentów oraz precyzja podczas wykonywania badań. Zawsze staramy się dobrać najlepsze dla nich rozwiązanie. Wiele zadowolonych osób, które skorzystały z naszych usług, może potwierdzić ich doskonałą jakość. Jeśli chcesz dopytać o coś związanego z ofertą, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. 

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Profesjonalne badanie obejmuje:

badanie wady
refrakcji

ocena przedniego odcinka oka

badanie ciśnienia śródgałkowego

badanie widzenia obuocznego

badanie parametrów akomodacji

badanie widzenia przestrzennego

badanie dna oka (lekarz okulista)

badanie pola widzenia (filia Gdańsk)

OCT (filia Gdańsk)

dobór korekcji okularowej uwzględniającej indywidualne potrzeby pacjenta

bezdotykowe badanie dzieci I niemowląt systemem Plusoptix

Dane kontaktowe:

Lokalizacja:

Ul. Hallera 15, 83-200 Starogard Gdański

Telefon kontaktowy:

Tel 530 540 519

E-mail:

info@optykgotalska.pl

Godziny pracy:

pon-pt 10:00-18:00
sob: 10:00 – 14:00

Formularz kontaktowy: